ZESTAW ŻURAW SZARO-CZARNY 134-140 4el
Opis
Przenieś swojego Maluszka do magicznego świata ptaszków dzięki przebraniu żurawia! Kostium świetnie się sprawdzi na Bal Wiosny lub Jesieni, Dzień Ptaszków i wiele innych okazji!
- filcowa peleryna w kształcie skrzydełek wykonana z dwóch warstw filcu w odcieniach szarości, które oddają charakterystyczne ubarwienie tego ptaka,
- filcowa maska wykonana z szarego filcu, ozdobiona delikatnie wypukłym grafitowym noskiem oraz dekoracyjnymi grafitowymi elementami wokół oczu: mocowana na elastycznej gumce,
- szara bluzeczka z krótkim rękawem oraz dekoltem regulowanym za pomocą wszytej pod spodem tasiemki.
- czarna spódniczka wyposażona we wszytą w pasie białą, elastyczną gumeczkę..
Strój nada się idealnie do przebrania gołębia, żurawia, kawki, czapli, wrony, pliszki, jastrzębia i wielu innych uroczych ptaszków, otwierając drzwi do świata wyobraźni!
Temat: Ptaki, Jesień, Wiosna
SKŁAD ZESTAWU:
1. BLUZKA DZIEWCZYNKA SZARA 134-140
- Rozmiar / Wzrost: L 134-140 cm
- Wiek: 9-10 lat
- Długość całkowita [C]: 46 cm
- Szerokość w klatce piersiowej [B]: 44 cm
- Uwagi: regulowany dekolt
- Rozmiar / Wzrost: Uniwersalny
- Wiek: 9-12 lat
- Obwód w pasie [A]: 50-90 cm (elastyczna gumka)
- Wysokość całkowita [B]: 40 cm (w tym gumka ok. 3 cm)
4. STRÓJ PELERYNA GOŁĄB GRAFITOWO-SZARY 58x40cm
Pomiar: Tolerancja błędu +/- 2cm
